Poskytujeme následující

Post Pic

Naše čalounictví je zaměřeno na renovaci starožitného čalouněného nábytku. Jedná se především o křesla, židle, ušáky, klubovky, sofa, otomany, fotely, harfy atd. Provádíme opravy novodobého čalouněného nábytku. Opravy pružin a výplní, potahování křesel, židlí, kuchyňských lavic, masážních lavic, zubařských křesel a čalounění dveří.

Pokud nemáte svou vlastní dopravu, jak k nám nábytek dovézt, vše zařídíme. Cena je smluvní. Zajištujeme velmi kvalitní renovaci dřevěných částí starožitného nábytku. Přesnou a závaznou cenovou nabídku čalounění vždy přesně stanovíme až po shlénutí konkrétního nábytkového kusu. Pro všechny zakázky z Prahy 5 je tato návštěva zdarma - přijedeme a ohodnotíme zakázku na místě. Pro všechny ostatní městké části se na dopravném vždy domluvíme předem.

Používané materiály

U novodobého nábytku používáme molitanové výplně a studené pěny. Při renovaci strožitného nábytku se používá klasický materiál jako péra, vata, africká tráva, koudel. Tyto materiály však nejsou vhodné pro alergiky, protože se v nich velmi dobře daří roztočům. Proto můžeme nabídnout, dle dohody, i novodobé materiály jako jsou gumožíně (což jsou slisované desky žíně s kaučukem) a studené pěny.

Studené pěny jsou na způsob molitanu s jiným technologickým postupem výroby. Vlastnosti studené pěny jsou: delší životnost a jsou bez tvarové paměti. Lépe se navrací do svého původního stavu.

Materiály na potažení:

Starožitný nábytek se potahuje goblény a klasickými látkami s různými vzory. Na nejoblíbenější vzory se můžete podívat do našeho vzorníku. Je to pouze výběr základních nejoblíbenějších vzorů. Další vzory vám ukážeme osobně.

Novodobý nábytek potahujeme žakárovými látkami, žinilkami, různé mikropliše, atd.

Koženky používáme na dveře, židle a kuchyňské lavice.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kdykoli kontaktovat.

Aktuality

20.05.2019

V nabídce máme nový vzorník látek!

03.04.2017

PŘÍJEM ZAKÁZEK PONDĚLÍ 8-16 HOD, ÚTERÝ 13-18 HOD.


23.01.2014

V nabídce máme nový vzorník koženek

12.06.2012

Pokud budete mít jakýkoli dotaz ohledně čalounění nábytku nebo dveří volejte na můj mobilní telefon 604 648 199.

10.06.2012

Spustili jsme pro vás zcela nové webové stránky, věříme, že se budou líbit. Chceme vám vždy nabízet perfektní a stoprocentní služby, tak aby vám váš renovovaný nábytek vždy dobře sloužil.